Зміст наказу про службові відрядження в Україні та поза її межами

Згідно з «Інструкцією про службові відрядження в межах України та за кордон», затвердженої Наказом Міністерства фінансів України від 13 березня 1998 р. № 59 (далі - Інструкція)

«Службовим відрядженням вважається поїздка працівника за розпорядженням керівника підприємства, об'єднання, установи, організації (далі - підприємство) на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи».

Відрядження в межах України

Так, Розділ ІІ п. 1. Інструкції зазначає:

«Направлення працівника підприємства у відрядження в межах України здійснюється керівником цього підприємства або його заступником і оформляється наказом (розпорядженням) із зазначенням: пункту призначення, назви підприємства, куди відряджений працівник, строку й мети відрядження. Строк відрядження визначається керівником або його заступником, але не може перевищувати 30 календарних днів».

Відрядження за кордон

Питання стосовно відрядження за кордон врегульовано в Розділі ІІІ п. 1. Інструкції:

«Відрядження за кордон здійснюється відповідно до наказу (розпорядження) керівника підприємства після затвердження завдання, в якому визначаються: мета виїзду, термін, умови перебування за кордоном (у разі поїздки за запрошенням подається його копія з перекладом), і кошторису витрат. Термін відрядження визначається керівником, але не може перевищувати 60 календарних днів».

Таким чином, оформлення Наказу про відрядження здійснюється за загальним порядком оформлення наказів на підприємстві, але з урахуванням вищезазначених вимог, що встановлені нормативними актами відносно оформлення безпосередньо відряджень (п. 1. Р. ІІ, п. 1 Р. ІІІ). В цьому і полягає особливість оформлення даного виду наказів.

Размещено: 05.08.2011
Оценка: 1, Голосов: 1

Оставить комментарий:

Ваше имя:

wink smile tongue biggrin lol closedeyes glare huh sad angry cool unsure ohmy blink shok
        

Введите цифры на картинке:

Реклама Google