Претензия щодо якості наданих послуг з обробки давальницької сировини

Цена:70 грн
в корзину
Право:
Язык:
Страниц:
Код:
Украина
украинский
4
s.9

Між Виконавцем та замовником був укладений договір про надання послуг.

Згідно з договором виконавець надає послуги з обробки матеріалу замовника (давальницька сировина), а замовник приймає і оплачує надані послуги відповідно до умов договору. Замовником був отриманий пакувальний матеріал на підставі договору.

При проходженні технологічного процесу було виявлено масовий брак.

Претензія містить вимогу замовника до виконавця про відшкодування збитків, завданих порушеннями щодо якості наданих послуг з обробки давальницької сировини. Відповідно до законодавства України замовник намагається вирішити спір у досудовому порядку.

Размещено: 06.08.2011
Оценка: 0, Голосов: 0

Похожие материалы:

Претензія про сплату суми боргу з урахуванням штрафних санкцій

Згідно з договором поставки Постачальник зобов'язувався передати у власність Покупця Товар, а Покупець - прийняти і оплатити його вартість. Покупець не виконав свої обов’язки стосовно оплати Товару. Претензія містить вимогу сплатити на користь Постачальника суму боргу з урахуванням штрафних санкцій. В претензії наведено розрахунок пені та...

Договор на услуги по обработке материалов - давальческого сырья (договір про надання послуг з обробки давальницької сировини)

По замовленню замовника, виконавець надає послуги з обробки матеріалу замовника (давальницька сировина), а замовник приймає і оплачує надані послуги відповідно до умов договору.

Договор на услуги по металлургической переработке

Предметом настоящего договора является предоставление исполнителем заказчику услуг по оформлению, приему давальческого сырья определенного количества для передачи соответствующему переработчику на первичную металлургическую переработку.

Оставить комментарий:

Ваше имя:

wink smile tongue biggrin lol closedeyes glare huh sad angry cool unsure ohmy blink shok
        

Введите цифры на картинке:

Полезные фильтры

Название

Категория

язык документа

Право

Корзина

Документов 0
На сумму 0 грн
Корзина Оформить

Реклама Google