Договор перевозки грузов (договір перевезення вантажів)

Цена:55 грн
в корзину
Право:
Язык:
Страниц:
Код:
Украина
украинский
2
d.6

Перевізник бере на себе зобов'язання доставляти автомобільним транспортом довірений йому замовником вантаж (згідно із транспортною накладною).

Договор перевозки грузов
Размещено: 28.07.2011
Оценка: 0, Голосов: 0

Похожие материалы:

Договор на оказание услуг по перевозке и реализации продукции (договір про надання послуг по перевезенню та реалізації продукції)

Виконавець зобов'язується за завданням замовника протягом визначеного в договорі строку надавати за плату наступні послуги: прийняти продукцію відповідно до акту приймання-передачі; здійснити перевезення вказаної продукції; здійснити реалізацію готової продукції.

Договор перевозки грузов (договір перевезення вантажів) (вар 2)

Перевізник бере на себе зобов'язання доставити вантажоотримувачу автомобільним транспортом довірений йому замовником вантаж (згідно із транспортною накладною) з місця відправлення, до пункту призначення – складських приміщень вантажоотримувача. Окрім безпосереднього здійснення перевезення, перевізник зобов'язується за окрему плату надати...

Договор транспортного экспедирования

Экспедитор обязуется за плату и за счет клиента оказать транспортно-экспедиторские услуги, связанные с организацией и обеспечением перевозок экспортно-импортного груза клиента.

Оставить комментарий:

Ваше имя:

wink smile tongue biggrin lol closedeyes glare huh sad angry cool unsure ohmy blink shok
        

Введите цифры на картинке:

Полезные фильтры

Название

Категория

язык документа

Право

Корзина

Документов 0
На сумму 0 грн
Корзина Оформить

Реклама Google